Najpierw wiedza, potem rzeźba

Wydawnictwo: Facetem jestem i o siebie dbam
9788393720132
sport

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. E-book dostępny tylko na http://sklep.facetemjestem.pl/ Jak rozpisać sobie dietę i trening? Jak redukować tkankę tłuszczową i jak budować masę mięśniową? Co jeść przed treningiem, a co po treningu? W jaki sposób utrzymać motywację? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym e-booku. Minimum...

E-book dostępny tylko na http://sklep.facetemjestem.pl/

Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych, byś mógł zacząć lub kontynuować pracę nad zmianą sylwetki. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

źródło opisu: http://sklep.facetemjestem.pl/

źródło okładki: http://sklep.facetemjestem.pl/

Kamil | 2017-04-29
Przeczytana: 23 kwietnia 2017

Dużo praktycznych i konkretnych informacji przekazanych w przejrzysty sposób. Idealna pozycja dla osób początkujących, które chcą się zapoznać z podstawami dietetyki i treningu. Uwagę zwraca również część poświęcona motywacji - napisana jest w racjonalny i dojrzały sposób. Widać, że Tomek włożył w tę książkę dużo pracy i czasu. Poza tym książkę czyta się lekko i przyjemnie. Jeśli od lat planujesz zacząć ćwiczyć, to jest to lektura w sam raz dla Ciebie. Polecam :D

Adaczer1 | 2017-02-20

Świetna pozycja, zarówno dla osób od kilku lat zaprzyjaźnionych z siłownią i treningiem, jak i tych, którzy swoją przygodę dopiero zaczynają. Ogromna dawka wiedzy skondensowana w "Najpierw wiedza, potem rzeźba" na pewno ułatwi osiąganie celów oszczędzając czas, który należałoby poświęcić na tłumaczenie naukowych artykułów i wyszukiwanie niepewnych porad na forach, oraz pieniądze za porady lub plany od dietetyków.

Gorylkos | 2017-03-02
Przeczytana: 02 marca 2017

Nie trzeba ryzykować przy współpracy z trenerem personalnym, odnośnie tego czy jest kompetentny czy nie. Podstawowe pojęcia i zagadnienia dotyczące treningu, diety czy suplementacji zostały wyjaśnione lekkim językiem, który sprawia, że ksiązkę czyta się bardzo przyjemnie. Zarówno osoby początkujące, jak również Ci, którzy już od jakiegoś czasu mają styczność z treningiem siłowym, znajdą tu sporo cennych informacji, które na pewno wykorzystają w swojej przygodzie z siłownią

Adrian Anzorge | 2017-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2017

"Najpierw wiedza, potem rzeźba" to najlepszy przewodnik po diecie i treningu jaki napotkałem na polskim rynku.

Książka napisana jest prostym językiem, który zrozumie każdy początkujący jak i średnio zaawansowany. Zawarte informację są przedstawione w sposób jasny z nastawieniem na zastosowanie praktyczne z dużą ilością życiowych przykładów.

Jestem w pełni zadowolony z wyboru. Książkę polecam każdemu kto w szybki sposób chce zdobyć wiedzę z zakresu diety oraz treningu.

baradigo | 2017-03-15
Przeczytana: 03 marca 2017

Kompendium praktycznych i skutecznych porad bez mydlenia oczu. Według mnie najlepsza pozycja o tematyce żywieniowo-treningowej jaka do tej pory ukazała się na polskim rynku.

seba | 2017-05-22
Przeczytana: 22 maja 2017

Fantastyczna pozycja dla kogoś kto chce popracować nad swoją sylwetką, niezależnie od tego czy jest początkującym w tym temacie czy już jest zaznajomiony z meandrami ćwiczeń czy też diety. Sam swoją wiedzę oceniałem na co najmniej wystarczającą ale mimo tego znalazłem sporo nowych i przydatnych dla mnie informacji. Do książki w formatach epub i mobi dołączony jest także plik pdf i garść przydatnych kalkulatorów do obliczenia np zapotrzebowania kalorycznego. Język książki jest przyjemny, nie czyta się jej jakoś długo a mimo to jest wpychana rzetelnymi informacjami. Gorąco polecam.

Art86 | 2017-04-02
Przeczytana: 01 kwietnia 2017

Polecam. Konkretna wiedza w pigułce. Można wyczuć, że autor pasjonuje się tym, o czym pisze. Całość napisana prostym, przystępnym językiem, bez jakiegoś lania wody. Dobra pozycja o tej tematyce. Warto zainwestować i się czegoś nowego dowiedzieć. Pozdrawiam

LLisek | 2017-03-12
Przeczytana: 03 marca 2017

Polecam, zwłaszcza dla laików, ogólnie wygląda to jak mini kompendium wiedzy o siłowni, przekazane w miarę ciekawy sposób, no może czasem za dużo lania wody, ale ogólnie pozytywnie. :)

babilowy | 2017-05-01
Przeczytana: 01 maja 2017

Świetna książka! Przede wszystkim dla początkujących, ale również polecam dla osób już lekko wdrożonych w celu weryfikacji swojej wiedzy. Podstawowa wiedza do rozpoczęcia zdrowego trybu życia w pigułce. Panie Tomku! Świetna robota!
Pozdrawiam

HappyThreeTrees | 2017-03-21
Przeczytana: 21 marca 2017

Świetny przewodnik po świecie siłowni, który mogę gorąco polecić osobom takim jak ja, a więc rozmoczynającym swoją przygodę z układaniem planu żywieniowego i treningiem siłowym.