Najpierw wiedza, potem rzeźba

Wydawnictwo: Facetem jestem i o siebie dbam
9788393720132
sport

Kompleksowy przewodnik po diecie i treningu dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. E-book dostępny tylko na http://sklep.facetemjestem.pl/ Jak rozpisać sobie dietę i trening? Jak redukować tkankę tłuszczową i jak budować masę mięśniową? Co jeść przed treningiem, a co po treningu? W jaki sposób utrzymać motywację? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym e-booku. Minimum...

E-book dostępny tylko na http://sklep.facetemjestem.pl/

Minimum teorii i maksimum informacji praktycznych, byś mógł zacząć lub kontynuować pracę nad zmianą sylwetki. Do e-booka dołączone są również arkusze kalkulacyjne, które wyręczą Cię w koniecznych obliczeniach.

źródło opisu: http://sklep.facetemjestem.pl/

źródło okładki: http://sklep.facetemjestem.pl/

Adaczer1 | 2017-02-20

Świetna pozycja, zarówno dla osób od kilku lat zaprzyjaźnionych z siłownią i treningiem, jak i tych, którzy swoją przygodę dopiero zaczynają. Ogromna dawka wiedzy skondensowana w "Najpierw wiedza, potem rzeźba" na pewno ułatwi osiąganie celów oszczędzając czas, który należałoby poświęcić na tłumaczenie naukowych artykułów i wyszukiwanie niepewnych porad na forach, oraz pieniądze za porady lub plany od dietetyków.

Gorylkos | 2017-03-02
Przeczytana: 02 marca 2017

Nie trzeba ryzykować przy współpracy z trenerem personalnym, odnośnie tego czy jest kompetentny czy nie. Podstawowe pojęcia i zagadnienia dotyczące treningu, diety czy suplementacji zostały wyjaśnione lekkim językiem, który sprawia, że ksiązkę czyta się bardzo przyjemnie. Zarówno osoby początkujące, jak również Ci, którzy już od jakiegoś czasu mają styczność z treningiem siłowym, znajdą tu sporo cennych informacji, które na pewno wykorzystają w swojej przygodzie z siłownią

baradigo | 2017-03-15
Przeczytana: 03 marca 2017

Kompendium praktycznych i skutecznych porad bez mydlenia oczu. Według mnie najlepsza pozycja o tematyce żywieniowo-treningowej jaka do tej pory ukazała się na polskim rynku.

LLisek | 2017-03-12
Przeczytana: 03 marca 2017

Polecam, zwłaszcza dla laików, ogólnie wygląda to jak mini kompendium wiedzy o siłowni, przekazane w miarę ciekawy sposób, no może czasem za dużo lania wody, ale ogólnie pozytywnie. :)

HappyThreeTrees | 2017-03-21
Przeczytana: 21 marca 2017

Świetny przewodnik po świecie siłowni, który mogę gorąco polecić osobom takim jak ja, a więc rozmoczynającym swoją przygodę z układaniem planu żywieniowego i treningiem siłowym.

buki134 | 2017-03-07
Przeczytana: 15 marca 2017