Inwestycje Instrumenty finansowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Najważniejsze zalety książki to: kompleksowe potraktowanie problematyki inwestycji bardzo przyjazny i rzetelny przekaz informacji najnowsze narzędzia analizy zgodność ze światowymi standardami edukacyjnymi Obecne wydanie w stosunku do poprzedniego zostało w całości uaktualnione oraz rozszerzone o materiał dotyczący problematyki inwestycji.

Marcin | 2016-05-05
Przeczytana: 04 maja 2016

Co tu dużo mówić - książka-biblia dla osób zajmujących się finansami. Fachowo, rzeczowo i konkretnie rozpisana. Czasem musiałem nad czymś posiedzieć dłużej, żeby zrozumieć, ale pomaga przerobienie zadań zawartych na koniec poszczególnych rozdziałów.

Granulki | 2015-09-08

Prawdopodobnie najlepsza polska ksiazka z zakresu rynkow finansowych. Swietnie napisana, zawierajaca wszelkie niezbedne tresci. Obowiazkowa pozycja w kazdej bibliografii prac dyplomowych z finansow.

gustow | 2014-12-06
Przeczytana: 01 sierpnia 2011

Nie bez powodu kożystają z niej studeni jak i osoby chcące uzyskać tytuł maklera czy też doradcy inwestycyjnego.

Patryk Kimera | 2016-07-20
Krzysztof | 2016-06-14