9788320816419
biznes, finanse

Podręcznik ten -wykorzystywany przez większość renomowanych uczelni zachodnich -zawiera wykład podstawowych problemów współczesnej ekonomii, łącząc sposoby podejścia do nich charakterystyczne dla wszystkich reprezentatywnych nurtów.

castagna | 2016-01-22

posiadam wydanie z 2014 roku, które polecam, świetne tabele i wykresy oraz dobrze skonstruowane wyjaśnienia, dobrze się czyta i przy pełnym skupieniu wiele rzeczy można łatwo zrozumieć

Effy | 2012-03-27
Na półkach: Przeczytane, Studia
Przeczytana: 2011 rok

Hmm chyba będę musiała się zaprzyjaźnić z tym podręcznikiem. Jak się okazuje nie tylko przydatny na mikroekonomii ale także na innych przedmiotach związanych z ekonomią. Mnie się przydał podczas pisania referatu na struktury rynku i ich regulacje. W miare napisany zrozumiale. Sporo jest jakiś przykładów. Nie jest to tylko suchy tekst z definicjami i regułami.

Princess | 2016-09-22
Przeczytana: 16 września 2016

Świetna książka, w zrozumiały i logiczny sposób tłumaczy zagadnienia mikroekonomiczne.

jud123 | 2011-11-15

Musiałam przez tą pozycję przebrnąć na studiach. Na szczęście jest pisana przystępnym językiem i wszelkie zagadnienia są w niej naprawdę przyzwoicie wytłumaczone.

Grzegorz | 2012-01-26

Bardzo dobra, jednak w czasie sesji otrzymywała niezliczoną ilość epitetów:)

Beata | 2016-10-15
Vanyaquetta | 2016-10-08