Jeszcze raz

Wydawnictwo: Jawa

Jeszcze raz jest opowieścią o narodzinach dojrzałej i młodzieńczej miłości, to historia romantycznych perypetii matki i córki.

Oliwia | 2012-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2012

Film "Jeszcze raz" obejrzałam jakoś tak zaraz po maturze i mam do niego dość duży sentyment, więc kiedy trafiłam na wersję książkową, postanowiłam ją przeczytać.

Z książkowymi adaptacjami scenariuszy bywa różnie. Mimo wszystko zaryzykowałam i chyba nie żałuję.

Książka nieco wypacza historię przedstawioną w filmie, jednak lekkie pióro Małgorzaty Budzyńskiej sprawia, że książkę czyta się lekko, przyjemnie i przede wszystkim szybko.
Ot taki miły przerywnik między jednym egzaminem a drugim.

Juttka | 2013-05-27

Książka rewelacyjna z dużą dawką humoru, podaną głównie przez Kaśkę i Pawła :)
Polecam! Taka fajna, leciutka do przeczytania w wolnej chwili.

ThankGodImWoman | 2013-02-09
Przeczytana: marzec 2011

Przeczytałam chyba nawet przed obejrzeniem filmu. Jednym tchem. Połączenie w jednej książce morza i gór, i miłości młodzieńczej i dojrzałej - marzenie. Tutaj się ono spełniło. Polecam zdecydowanie.

buziaczek197 | 2012-04-02
Przeczytana: marzec 2012

Bardzo dużo z filmu fragmentów jest pominięte, ale ogólnie książkę czyta się jednym tchem. Jeśli ktoś chce zająć się na jedno popołoudnie czymś nie zobowiązującym to właśnie jest taka książka.

kitek8844 | 2012-05-21

jakbym nie ogladala filmu bardziej by mi sie podobala :)

EWE | 2011-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2011

Szybko się czyta ale nie porywa.
Słabsza niż film.

Madziunia | 2013-05-26