Psychologia rodziny Teoria i badania

Wydawnictwo: Impuls

Publikacja jest próbą przedstawienia zarówno zagadnień teoretycznych dotyczących wybranych aspektów współczesnej wiedzy o rodzinie z uwzględnieniem perspektywy systemowej, jak i ilustracją badań praktycznych nad systemami rodzinnymi. zmieniający się ...

Grobsol | 2015-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2015

Książka jest poprawna. Jest typowo akademickim wytworem z nietypowymi błędami edytorskimi (zdania powtarzają się w słowo w słowo w następujących po sobie akapitach, tabelki są źle opisane i inne błędy, których nagromadzenie po jakimś czasie zaczyna mocno irytować). Niektóre rozdziały są oparte na pracach magisterskich studentów, ale czyta je się jakby były zbudowane ze zlepków zdań z nich powybieranych. Część teoretyczna książki na plus, jednak opis badań i wnioski z nich wyciągane na minus.

ina_d11 | 2014-05-07
Przeczytana: 07 maja 2014