Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

(pod red. T. Kiziukiewicz) Ustawa o finansach publicznych określa obowiązki jednostek sektora finansów publicznych w zakresie audytu wewnętrznego. Jego przeprowadzenie wiąże się z szeregiem złożonych czynności i wymaga odpowiedniej wiedzy zarówno o ogólnych zasadach audytu, jak i o podejściu do poszczególnych jego obszarów. Obydwa te aspekty są zaprezentowane w niniejszej pracy: część I...

(pod red. T. Kiziukiewicz)

Ustawa o finansach publicznych określa obowiązki jednostek sektora finansów publicznych w zakresie audytu wewnętrznego. Jego przeprowadzenie wiąże się z szeregiem złożonych czynności i wymaga odpowiedniej wiedzy zarówno o ogólnych zasadach audytu, jak i o podejściu do poszczególnych jego obszarów. Obydwa te aspekty są zaprezentowane w niniejszej pracy: część I dotyczy ogólnej charakterystyki zasad

Agnieszka | 2016-09-14
Tomek Kotowski | 2016-03-16