Słońce dla duszy

Wydawnictwo: WAM
Sonne für die Seele
978-83-7318-835-8
opowiadania

Tych sto inspirujących historyjek mądrościowych wnosi w nasz dzień powszedni słońce. Są to historie, które dobroczynnie wpływają na duszę i mają dla nas w zanadrzu niespodzianki oraz nowe perspektywy. Uświadamiają nam, że najprostsza droga jest często najtrudniejsza, ale jednocześnie ukazują nam, jak to, co trudne, może stać się proste. Są najlepszą recepturą na szczęście i czynią nas każdego dnia odrobinę radośniejszymi. Wspaniała książka na prezent z historyjkami niczym promienie słońca, które rozjaśniają dzień.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=38433

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=38433