GEOGRAFIA GOSPODARCzA śWIATA - POD RED. FIERLI IRENY

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320815789
biznes, finanse

Opracowanie wykracza poza tradycyjny schemat podręczników geografii ekonomicznej. Autorzy, zespół pracowników naukowych Szkoły Głównej Handlowej, postawili sobie za cel przedstawienie: podstawowych różnic występujących między poszczególnymi krajami w poziomie rozwoju społeczno-gospodarczego, roli międzynarodowych powiązań gospodarczych, przestrzennego układu wybranych zagadnień ludnościowych oraz poszczególnych działów gospodarki (rolnictwo, przemysł, transport, wymiana międzynarodowa).

Mateusz | 2011-01-29
Przeczytana: 2008 rok