Archeologia

Wydawnictwo: Świat Książki
Archeology
978-83-247-1321-9
historia

Pasjonująca opowieść o niezwykłej dyscyplinie naukowej, rozwijającej się w zawrotnym tempie, i jej największych dokonaniach. Pierwsza część książki Archeologia techniki i metody opowiada o sposobach, jakimi zdobywano kiedyś i zdobywa się obecnie wiedzę o przeszłości. Druga część to panorama najważniejszych i najsłynniejszych dokonań w dziejach archeologii, prezentująca zdumiewające odkrycia w obrębie poszczególnych kultur, po najnowsze.

CzytelnikIX | 2016-12-24
AgniV | 2013-10-13