6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8389120100
biznes, finanse

Analiza krytyczna wybranych teorii ekonomicznych z pozycji feministycznej oraz rzetelna i pogłębiona analiza danych statystycznych obrazujących aktualną sytuację kobiet i mężczyzn na rynku pracy w Uni Europejskiej. W kompetentny i syntetyczny sposób przedstawia przedsięwzięte przez UE środki prawne mające na celu wyrównanie szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy.

Florianf | 2016-09-23

Badania naukowe przedstawione w sposób przyziemny, aż mnie nawet kusi aby napisać że bez wyobraźni - to znaczy bez zadawania sobie pytania, czy czytelnikowi jest potrzebne przedstawienie takiej wiedzy w takiej formie. Niszowa wiedza, rzemieślnicza książka. Dla mnie rozczarowanie.

AnQ | 2013-02-17
iwcia93 | 2016-04-20