Operacja Posąg

Tłumaczenie: Katarzyna Tunkiel
Cykl: Biuro Detektywistyczne nr 2 (tom 7)
Wydawnictwo: Media Rodzina
8 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Operasjon Bronseplass
Ag2S

W małym, miłym miasteczku Elvestad czasami dzieją się dziwne rzeczy. Tiril i Oliver, dwoje młodych detektywów, zawsze są na posterunku. Razem ze swoim psem rozwiązują zagadki, z którymi nie mogą poradzić sobie nawet dorośli policjanci. Tym razem w Elvestad znika nagle z parku… posąg. I to nie byle jaki, bo ponadstuletni, przedstawiający chłopca, a wykonany przez jego ojca, znanego rzeźbiarza...

Tym razem w Elvestad znika nagle z parku… posąg. I to nie byle jaki, bo ponadstuletni, przedstawiający chłopca, a wykonany przez jego ojca, znanego rzeźbiarza Alberta Rodina. Kto zdołał ukraść ważący prawie pięćdziesiąt kilogramów posąg? I po co? Tiril i Oliver wraz z wiernym psem Ottonem podejmują się rozwiązania zagadki. Wyruszają tropem jedynego dostępnego śladu, czyli odcisku buta marki TI-X. Czy posąg wróci na swoje miejsce?

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1383/Operacja-posag

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1383/Operacja-posag

olaf2009 | 2017-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2017

Kolejna część o małych detektywach. Dobra.

Christie | 2017-05-17
JKa | 2017-04-23