Podróżnicy.Śpiący uprowadzeni

Wydawnictwo: Loka
ordoabchao

Książka prezentująca przekazane przez Ligę Opiekunów informacje dotyczące odwiedzin Ziemi przez istoty pozaziemskie, planów Zeta, nauki keylontycznej i przyszłości Ziemi. Liga Opiekunów jest ogromną grupą istot zamieszkujących niezliczoną liczbę miejsc w matriksie czasoprzestrzeni. Asystuje w ewolucji, harmonizacji i integracji kultur w obrębie całego kosmosu, włącznie z Ziemią. Autorka,...

Autorka, Ashayana Deane, została wyszkolona osobiście przez Ligę Opiekunów, aby przekazać mieszkańcom Ziemi starożytną, ale nową dla nas, naukę Keylonta – naukę światła, dźwięku, podświadomych symboli i podstawowych kodów materii.
Pierwszy tom z serii „Podróżnicy” przekazuje podstawy, które należy poznać, aby zrozumieć naturę rzeczywistości oraz powagę sytuacji, w której znajduje się obecnie Ziemia.
Czytając ten tom dowiecie się o:
• poziomach administracyjnych Szmaragdowego Zakonu Zgromadzenia Melchizedeka;
• życzliwych opiekunach i zainteresowanych sobą intruzach;
• prawdziwym pochodzeniu człowieka oraz o trwających programach hybrydyzacji;
• położeniu Zeta Reticuli i ich planach względem Ziemi;
• nauce keylontycznej – nauce o wielowymiarowej rzeczywistości;
• roli świadomości, emocji i intuicji;
• ćwiczeniach pozwalających podnieść własne częstotliwości i przygotować się na zmiany.

źródło opisu: http://www.nexus.media.pl/?198,spiacy-uprowadzeni-br-tom-i

źródło okładki: http://www.nexus.media.pl/?198,spiacy-uprowadzeni-br-tom-i