Zgłosuj na książki roku 2017

Między nami wierszykami

Wydawnictwo: Witanet
witanet

W ten oto sposób Autorka zachęca do zapoznania się z jej wierszami. Kto przeczyta te wierszyki, to każdemu daję słowo, że nie będzie miał kłopotów z ortografią i wymową. To wspaniały zbiór wierszyków, dla najmłodszych czytelników. Te wierszyki rymowane, zakręcone, poplątane. w ząbkach trzeszczą, trochę skrzeczą i ze smutku dzieci leczą. Marzena Szczepańska mieszka w Łodzi. Po maturze...

W ten oto sposób Autorka zachęca do zapoznania się z jej wierszami.

Kto przeczyta te wierszyki,
to każdemu daję słowo,
że nie będzie miał kłopotów
z ortografią i wymową.

To wspaniały zbiór wierszyków,
dla najmłodszych czytelników.

Te wierszyki rymowane,
zakręcone, poplątane.
w ząbkach trzeszczą, trochę skrzeczą
i ze smutku dzieci leczą.

Marzena Szczepańska mieszka w Łodzi. Po maturze rozpoczęła naukę w Studium w Zgierzu na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna z Muzyką. Z powodu trudnej sytuacji finansowej po pół roku przerwała naukę i rozpoczęła pracę. Obecnie jest pracownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łodzi.
Swoją przygodę z twórczością literacką zaczęła ponad pięć lat temu, kiedy była na urlopie wychowawczym. W latach szkolnych lubiła pisać wypracowania na dowolny temat. Ulubionymi przedmiotami był język polski, historia i przyroda. Fascynuje się światem zwierząt i przyrody. W jej utworach często głównymi bohaterami są zwierzęta i dzieci. Do tej pory napisała około 260 wierszy dla dzieci i kilka opowiadań oraz zagadek.

źródło opisu: http://www.witanet.net/wierszykami/

źródło okładki: http://www.witanet.net/wierszykami/