Dyskusje o książce Rezydencja. Sekretne życie Białego Domu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Alicja w Krainie Czarów Alicja w Krainie Czarów
5 godz. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Marzec 2019)
Wypożyczone :  Naturalista Naturalista Ciekawie zapowiadający się thriller, który rzucił mi się w oczy podczas przeglądania bibliotecznych półek :).  Projekt „Nighthawk” Projekt „Nighthawk” Najnowsza książka Clive...
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2018)
Amy i Isabelle wspaniała, jestem wielbicielką Elizabeth Strout. Ale jeszcze bardziej wielbię Herbjorg Wassmo. Księga Diny to arcydzieło. Reszta w tzw międzyczasie ;) Rzeczywiście troszkę mi zejdzie
5 lata temu
Czytamy w weekend
Zabrałam się za "Igrając z ogniem" - już po pierwszym rozdziale wiedziałam, że mi się spodoba. Lubię styl pisania Gerritsen. Za mną 6 rozdziałów a już tyle się wydarzyło :) Ale... nie oceniajmy z góry ;)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)
6 lata temu
Wymienię/sprzedam (listopad 2016)
ZAPRASZAM(sprzedam):  Szkic  Królobójczyni  Skazanie  Żar mrozu  Eden. Nowy początek  Flirt  Wyznanie  Gus  Obłędna szesnastka
7 lata temu
Pokazuje 6 z 8