Mój pierwszy elementarz. Czytamy metodą sylabową

Wydawnictwo: Greg
youstyna

"Mój pierwszy elementarz - czytamy metodą sylabową" to książka dla najmłodszych dzieci, które chcą nauczyć się czytać. Metoda sylabowa jest uznawana za najskuteczniejszą i najszybszą, pozwala na bezproblemową naukę. Umożliwia uniknięcie długotrwałego literowania wyrazów i czytania bez zrozumienia. "Mój pierwszy elementarz" prezentuje literki, sylaby, wyrazy i zdania - w odpowiedniej,...

"Mój pierwszy elementarz" prezentuje literki, sylaby, wyrazy i zdania - w odpowiedniej, wzrastającej skali trudności. Dzięki temu dzieci rozwijają i utrwalają swoje umiejętności. Ciekawe i zabawne ilustracje, którymi wypełniona jest książka, sprawiają, że dzieci wprost nie mogą się od niej oderwać!

Joana1987 | 2017-08-08
miraga_ | 2016-09-17