Sam już czytam

Seria: Sam już...
Wydawnictwo: Greg
youstyna

Kolorowa, pełna wesołych ilustracji książka to idealna pozycja dla wszystkich dzieci, które chcą szybko nauczyć się płynnie czytać. Literki prezentowane są w określonej kolejności, zgodnie w wytycznymi zawartymi w podstawie programowej. "Sam już czytam" - wprowadza początkowo literki, kolejno sylaby, aż do słówek. Zabawne wierszyki i zdania o wzrastającej skali trudności pomagają rozwijać dziecku umiejętności.

Sandii | 2017-01-16
Na półkach: Teraz czytam