Rymowanki przedszkolaka

Wydawnictwo: Wilga
youstyna

W książeczce zebrano przekazywane z pokolenia na pokolenie rymowanki, kołysanki, pokazywanki, piosenki, wyliczanki oraz fragmenty bajek, które na długo zajmą uwagę zarówno małych, jak i większych dzieci. Całości dodają uroku barwne, wesołe ilustracje. Rymowanki przedszkolaka z pewnością staną się ulubioną lekturą Twojego Dziecka - rozśmieszą je, gdy będzie smutne, w dzień umilą mu zabawę, a wieczorem ukołyszą je do snu.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-90629021-rymowanki-przedszkolaka

źródło okładki: https://bonito.pl/k-90629021-rymowanki-przedszkolaka