Zgłosuj na książki roku 2017
Weronika

Był już najwyższy czas, aby Xymena Zaniewska – twórczyni polskiej scenografii telewizyjnej, architekt i projektantka mody – to i owo powspominała. Tylko najbliżsi wiedzieli, że pisanie książki „Xymena” zaczęła w 1994 roku. Arcyciekawe, choć nieco rozproszone notatki, udało się zebrać w opowieść o pracy i życiu oraz uzupełnić bogatym i niebanalnym materiałem ikonograficznym. Wiele spośród zamieszczonych w tej książce projektów, zdjęć i rysunków publikowanych jest po raz pierwszy.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Xymena/841

Człowiek | 2017-04-15
mariola | 2017-01-26
Myszkin | 2017-01-24
Weronika | 2016-06-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016 r.
Przeczytana: 06 lipca 2016