Położnictwo. Ćwiczenia. Wydanie 3

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320050493
zdrowie, medycyna
youstyna

Trzecie uaktualnione i unowocześnione wydanie znanego i cenionego podręcznika dla studentów medycyny, położnych i uczących się zawodu lekarzy. Książka od kilkunastu lat stanowi podstawową pomoc w zdobywaniu wiedzy praktycznej z prowadzenia porodu. Nowe rekomendacje, wątpliwości dotyczące cięcia cesarskiego, trafna ocena sytuacji położniczej, wybór właściwego postępowania, aktualne aneksy, liczne ilustracje, tabele i zestawienia.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90538665-poloznictwo-cwiczenia

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90538665-poloznictwo-cwiczenia