Perspektywy mantyczne. Wyrocznie, proroctwa i performatyka

Wydawnictwo: Ośrodek Praktyk Teatralnych "Gardzienice"
Małgorzata

Publikacja zawiera materiały z sympozjum pod tym samym tytułem jakie miało miejsce w OPT w Gardzienicach dniach 26-28 września 2013 roku. Kuratorami sympozjum byli: Yana Sistovari (London University, Teatr "Thiasos") i prof. Krzysztof Bielawski a całość odbyła się z inicjatywy, pod opieką i koordynacją naukowo - artystyczną Włodzimierza Staniewskiego. Panelistami sympozjum, oprócz wyżej...

Panelistami sympozjum, oprócz wyżej wymienionych, byli światowej sławy naukowcy:

prof. Oliver Taplin (Oksford),
Zachary Dunbar (University of Melbourne),
dr Lech Trzcionkowski (UJ),
dr Mariusz Zagórski (Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Toruń),
dr Andrzej Gillmeister (Uniwersytet Zielonogórski),
dyr. Fiona Macintosh (Oksford).
Redakcja prof. Krzysztof Bielawski

źródło opisu: http://gardzienice.org/news/id/72.html

źródło okładki: http://gardzienice.org/news/id/72.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!