Krasnale. Rzecz o kreatywności i zmianie

Wydawnictwo: EdisonTeam.pl
biznes, finanse
MuMin84

„Historia Krasnali to lapidarne i lekkie ujęcie kluczowych zagadnień współczesnego biznesu – „kreatywności i zmiany”. Marek Stączek w prosty sposób pokazuje funkcjonowanie jednostki i organizacji w procesie zmian, oraz przedstawia zasady innowacyjnego myślenia. Z mojej perspektywy, człowieka który zajmuje się zarządzaniem od 17 lat, to oryginalny podręcznik podpowiadający - jak można uczyć...

Z mojej perspektywy, człowieka który zajmuje się zarządzaniem od 17 lat, to oryginalny podręcznik podpowiadający - jak można uczyć skutecznego myślenia i działania?”
Andrzej Szeworski, Prezes Pekao Financial Services

„Zaakceptować zmianę jest rzeczą trudną, a być przy tym kreatywnym wydaje się niemożliwe.
Wielką sztuką jest napisać tak prosto i przystępnie o rzeczy, która jest skomplikowana i trudna do przyjęcia. Polecam.”
Tomasz Kryński, Field Force Trainer Bayer Sp. z o.o.

źródło opisu: http://edisonteam.pl/

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/

Maks | 2017-10-03
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Bajka dla dorosłych. Jak to w bajkach, z przesłaniem.

Lorak1981 | 2016-12-23
Przeczytana: 01 grudnia 2015

Książka poświęcona kreatywności i zmianie. Co tu dużo mówić - Marek Stączek to klasa sama w sobie. Miałem przyjemność być na dwóch szkoleniach przez niego prowadzonych. W tym jednym właśnie opartym na tej książce. To co jest w niej zawarte jest tylko tłem, zachętą dla szkoleń przez niego prowadzonych. Jeżeli kiedykolwiek mielibyście możliwość w takowych uczestniczyć polecam bez zastanowienia. Chętnie sam jeszcze na jakieś pojechał....

Ula Cyganik | 2016-09-13
Przeczytana: 13 września 2016

Połknęłam w godzinę. Teraz treść będzie we mnie pracować.
Lekka, z konkretnym przekazem. Działająca na wyobraźnię