Wyzwanie czytelnicze LC

Aniołki kota Cagliostro. Kot w worku

Cykl: Aniołki kota Cagliostro (tom 5)
Wydawnictwo: Media Rodzina
zagadka, podróże
Stworek_vel_Oka

Aniołki kota Cagliostro towarzyszą mu w rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych. Zazwyczaj wiąże się to również z poznawaniem nowych miejsc. Tym razem wszystko wygląda inaczej - dziewczęta dostają tajemnicze wezwanie, podpisane „Ratunku Cagl Katania”. Kot Cagliostro się nie odzywa, a gdy jego aniołki uświadamiają sobie, że Katania jest na Sycylii, a tam rządzi mafia, natychmiast ruszają w drogę. Przed nimi Etna, strach rośnie. Ale gdzie jest Cagliostro? Czy dziewczęta same zdołają rozwiązać zagadkę?

Książka pięknie ilustrowana.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1327/Aniolki-kota-Cagliostro--Kot-w-worku

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/zasoby/images/big/KOT_WW_empik01.jpg

ZwykłaMatka | 2016-08-29