Włosy odbiciem zdrowia lub choroby

Wydawnictwo: Amber
GESUNDES HAAR - GESUNDER MENSCH Die Haaranalyse als Gesundheitsvorsorge
zdrowie włosy
poradniki

Jak rozpoznać, czy choroba włosów sygnalizuje ukrytą dolegliwość Włosy suche, cienkie, matowe, przebarwione, wypadanie włosów, łysienie, rozdwajanie się końców... Jak podają statystyki aś 70% kobiet nie jest zadowolonych ze swoich włosów. Tuszujemy ich mankamenty, odwiedzając fryzjera i używając nowoczesnych kosmetyków. Często lekceważymy jednak niepokojące sygnały wysyłane przez nasze włosy,...

Jak rozpoznać, czy choroba włosów sygnalizuje ukrytą dolegliwość
Włosy suche, cienkie, matowe, przebarwione, wypadanie włosów, łysienie, rozdwajanie się końców... Jak podają statystyki aś 70% kobiet nie jest zadowolonych ze swoich włosów. Tuszujemy ich mankamenty, odwiedzając fryzjera i używając nowoczesnych kosmetyków. Często lekceważymy jednak niepokojące sygnały wysyłane przez nasze włosy, które wiele mówią nie tylko o ich własnej kondycji, lecz również o stanie całego organizmu.

źródło okładki: tezeusz.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!