Siedemdziesiąt siedem zegarów

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski
Cykl: Bryant & May (tom 3) | Seria: Kryminał współczesny | Z odciskiem palca
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Seventy Seven Clocks

Fowler znowu intryguje misterną, rozgrywającą się w Londynie opowieścią o seryjnych morderstwach, których rozwikłanie powierzono parze znanych detektywów – Arturowi Bryantowi i Johnowi Mayowi. Kolejne wyra-finowane zbrodnie na członkach arystokratycznej rodziny Whitstable’ów zmuszają policjantów do prześwietlenia przeszłości rodu. Wielowątkowa akcja, pełna nieoczekiwanych zwrotów, a także...

Wielowątkowa akcja, pełna nieoczekiwanych zwrotów, a także odniesień do czasów imperialnej Anglii, może zadowolić zarówno miłośników thrillerów, jak i zwolenników niepozbawionej głębszych refleksji lektury.

Lucy Skywalker | 2014-05-09

Jak dla mnie bardzo nijaka powieść. Ot, takie czytadło. Miłośnicy kryminałów odczują niedosyt, a przeciętny czytelnik raczej się z nudzi. Spragnionym krwi i morderstw polecam raczej Christie. A jak ktoś woli bardziej krwawo niech sięgnie choćby po Alex Kavę.

kaczusia81 | 2012-08-12
Na półkach: 2012, Przeczytane
Przeczytana: 12 sierpnia 2012

Książka trzyma w napięciu, ale im bliżej końca tym więcej cudacznych rzeczy się dzieje. Mało realna a tego nie lubię.

nadzieja | 2012-10-25
Przeczytana: październik 2012

Trudno było mi przebrnąć prez kolejne strony.
Akcja powolna i nie budząca we mnie chęci przeczytania.

Ola Salamończyk | 2016-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2016

Powolna akcja, niezbyt wciągająca fabuła.

anna71 | 2016-11-06
Na półkach: 2016, Przeczytane