Anioły obok nas

9788365442062
anioły, archanioły, mandale
poradniki
Precious

"Anioły obok nas" to napisany z pasją przewodnik oprowadzający po świecie aniołów i archaniołów. Zapoznaje nas z anielską hierarchią, przedstawia sylwetki poszczególnych aniołów oraz omawia horoskop anielski. Autorka, wróżka i angelolog, przekonuje nas, że anioły są tuż obok nas i że warto na co dzień korzystać z ich pomocy. Dzieli się swoją wiedzą, w jaki sposób skutecznie to robić. Dzięki...

Dzięki lekturze nauczysz się korzystać z amuletów i talizmanów anielskich oraz terapeutycznej i ochronnej mocy mandali. Poznasz proste rytuały na każdy dzień tygodnia, które pomogą ci uzdrowić najważniejsze dziedziny życia: miłość, sprawy materialne i zdrowotne oraz relacje międzyludzkie. Nauczysz się również skutecznie uwalniać od negatywnych bytów i energii.

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2016

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Kaoru | 2017-11-08

Nie mam pojęcia skąd tak niska ocena ale cóż...Książkę przeczytałam niemal jednym tchem. :) Zawiera w sobie sporo informacji na temat aniołów i bliżej wspomnianych sylwetek tych jakże najważniejszych i znanych nam.Mamy tutaj
hierarchie aniołów,charakterystykę poszczególnych chórów i jaką role pełnią
w Naszym życiu ale także (dla zainteresowanych) obszerny horoskop anielski-przypisany konkretny Anioł dla każdego i co niesie za tym i wiele wiele innych rozdziałów - chociażby jak stworzyć,proste rytuały na każdy dzień,byśmy jednak spróbowali zaprosić anielskich przyjaciół do Naszego
życia i serc,by wnieśli promyk radości,wiary,nadziei...że są blisko niżeli sobie myślimy.Oczywiście lektura mocniej skierowana do osób,które wchodzą z
zaciekawieniem w początki tematyki jaką jest angelologia - z pewnością tacy,nie pogardzą tą lekturą.:)