poradniki
keganko

Coraz szybciej pędzimy przez życie! Chcemy wszędzie zdążyć, wszystko mieć pod kontrolą, odhaczyć w terminarzu kolejne zadania. Co gubimy przy okazji? Jak wypada nasz prywatny bilans zysków i strat? Czasami warto zatrzymać się i wyciszyć. Znaleźć w sobie siłę i sposób na pokonanie zmęczenia, stresu, frustracji i lęku… Mała księga spokoju. ODstresOWNIK z pewnością pomoże ci w tym. To idealna...

Mała księga spokoju. ODstresOWNIK z pewnością pomoże ci w tym. To idealna dawka refleksji, medytacji, ćwiczeń, kreatywnych zadań oraz miejsca na osobiste notatki. Z tą książką w ręce zredukujesz nieznośne napięcie, odprężysz się, wprowadzisz do swojej codzienności więcej spokoju. Wystarczy zastosować opisane tu proste techniki.

To nie jest kolejny poradnik, ale dziennik inspiracji, w którym znajdziesz pytania pomocne w budowaniu radosnego życia. Nie musisz czytać po kolei, możesz zacząć i przerwać lekturę w dowolnym miejscu. Sposób czytania zależy tylko od ciebie – od twojego nastroju czy potrzeby chwili. Do tej książki się wraca i warto to robić!

Niech OdSTRESownik towarzyszy ci wszędzie: w domu, w pracy, w podróży. Włącz ulubioną muzykę, rozciągnij kręgosłup, wsłuchaj się i poznaj moc swego oddechu. Pozbądź się stresu i napięcia. Zacznij żyć uważnie, by codziennie odczuwać szczęście i radość!

źródło opisu: https://publicat.pl/publicat/oferta/poradniki/mala...(?)

źródło okładki: https://publicat.pl/publicat/oferta/poradniki/mala...»

Czytaj_na_walizkach | 2016-09-26

W książce Joanny Nogaj ,,Mała księga spokoju. Odstresownik” znajdziemy część poświęcone, różnym aspektom życia, w wszystko w duchu mindfulness i większego nastawienie na życie chwilą obecną, docenianiem rzeczywistości i pielęgnowania tego co najważniejsze.Odstresownik ujmuje tym, że nie jest jedynie książką, którą możemy przeczytać, a raczej codziennie z nią pracować. Pomaga się zrelaksować i złapać ważne chwile. Poczytaj na blogu czytaj-na-walizkach.pl

Aga | 2016-05-15
Przeczytana: 15 maja 2016

Zgrabny poradnik o ciekawej treści, całkiem dobrej i trafiającej w sedno. Zbyt często zapominamy, że mamy jedno życie i nie trwa ono wiecznie. Ta książka pozwala nam prostymi ćwiczeniami zatrzymać się na moment, żyć bardziej uważnie, a przede wszystkim odstresować się. Stres jest naszym największym wrogiem, a wystarczy odrobina chwili skupienia by go zwalczyć i zamienić w pozytywną energię. Nie wiesz jak ? Ta książka ci pokaże nieskomplikowane metody jak w wielu strefach życia zawalczyć o spokój i radość. Szata graficzna oraz zdjęcia umieszczone na każdej stronie same w sobie potrafią wprawić w lepszy nastrój, ponieważ są cudowne i idealnie dobrane. Polecam zgłębienie dla lepszego samopoczucia i wyluzowania.

iboughtnewbook_com | 2016-07-12
Przeczytana: 05 maja 2016

Zwolnij, weź głęboki oddech. Zaparz sobie aromatycznej herbaty a teraz usiądź wygodnie zamknij oczy. Czujesz jak świat zwalnia a cały stres tego świata zostaje gdzieś w tyle za tobą ?

To właśnie magia Odstreownika- ten niebanalny poradnik pomorze ci zrozumieć siebie i sprawić by świat stał się dla ciebie miejscem przyjaznym. Gdzie mimo biegu znajdziesz miejsce na dla siebie.

Bogate ilustracje i wiele ciekawych porad sprawią, że zaczniesz patrzeć na świat jako miejsce dobre i przyjazne. Szczęście ? A dlaczego by nie :)

Katarzynka | 2016-04-28

Przyjemny poradnik z pięknymi zdjęciami skupiający naszą uwagę na tu i teraz. Nie za wiele wprawdzie do czytania ale zmusza nas do refleksji nad codziennym prostym życiem. Dobra książka jeśli masz ochotę rzucić na chwilę to wszystko i po prostu się zrelaksować.

puella | 2018-05-02
megj | 2018-01-27