Dyskusje o książce Podwójne życie reporterki. Fallaci. Torańska

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Dobry wieczór -kody zniżkowe do księgarni Woblink, których nie wykorzystam, polecają się na weekend.  Tracą ważność za 3 dni:  vhnzprtwr qnleghcaewchtheyopyklqezxjc bcsisvoslxziuhwynmgvihdgtujtmlwhghr mhcfqdijwklhjbrrjjezpoijpppvsmpegcsrpodmcuqaqhjoltmapw
4 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2020)
 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979 Śladami Uczestników pierwszej jeleniogórskiej wyprawy w Himalaje - Annapurna South 1979
3 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Maj 2018)
No to na dobry koniec miesiąca:  Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata  Atlas lądów niebyłych. Największe mity, zmyślenia i pomyłki kartografów  Życie w średniowiecznej wsi  Player One  Wojna światów
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (marzec 2018)
 Przedsmak zła Przedsmak zła  Dziewczyna we mgle Dziewczyna we mgle  Sprzedawczyk Sprzedawczyk  Obcy we własnym kraju. Gniew i żal amerykańskiej prawicy.
6 lata temu
Czytamy w weekend
"Jarosław, na pewno nie posiadasz tej umiejętności, co czytelnik Falko - rozpoznaje książkę po okładce!" Szanowna Pani, zapewniam, że Pani także tę umiejątność posiada. Tylko ją tu wyklaruję, by oszczędzić Pani utknięcia na mieliźnie komercyjnego szrotu - jeśli na okładce widnieje atrakcyjna dziewczyna z kubkiem herbaty/kawy/innego hygge trunku: to mamy do czynienia z...
6 lata temu
Pokazuje 6 z 7