Hope(less)

Okładka książki Hope(less) Melissa Haag
Okładka książki Hope(less)
Melissa Haag Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Judgement of the Six (tom 1) fantasy, science fiction
Judgement of the Six (tom 1)
Kindle Edition
2014-04-26
2014-04-26
1499181981

Taka lekka książka z gatunku wikołakoparanormalnych książeczek. Jak ktoś lubi to pulubi a pewno!

Bardzo przyjemna? Chyba za lekkie słowo do takiej tematyki. Niby wilkołaki i parowanie, ale to było głębsze... Poważniejsze niż inne tego typu historie. Takie dorosłe, ale nie o całkiem dorosłych. Znacie te łzawe historie o parowaniu człowieka i wilka? "Nie mogę się ci oprzeć! - Ja też nie. - Skończy my to, sparujmy się i chodźmy do łóżka. End of story". Moje zdziwienie gdy trafiłam na historię Gabby i Claya było ogromne.
Chciałam pisać, że za długo to trwało, że niepotrzebnie tyle treści, ale dobrze, że tego nie zrobiłam, bo książka na to nie zasługuje. Odjęłam gwiazdki za to, że nie było to aż tak podobne do mojego best of the best.
Osoba Gabby niezwykle ciekawa. No bo kim tak na prawdę jest? Nadczłowiekiem? No idea. Jej stopniowe dochodzenie do swoich umiejętności zaplanowane zostało idealnie. Ale to nie ona stała się sensem historii a Clay. Powiedział może z pięć zdań przez całą książkę, ale to wystarczyło by rozkochać w sobie każdą czytelniczkę.
Co do Sama nie jestem wciąż pewna. Nie mogłam uwierzyć w jego czyste intencje od samego początku. Wiedziałam, że może być problemem. I po części miałam rację. Pewnie następne części wyjaśnią wszystko, ale nie jestem pewna czy sięgnę po nie. Wiem, że głównymi bohaterami nie są już G. i C. a to oni zaciekawili mnie na tyle by historię przeczytać.
Polecam z czystym sumieniem.

• Po angielsku

Dodaj cytat z książki Hope(less)