A dla Ciebie Motyle

Seria: Biblioteka poezji
Wydawnictwo: Ridero
10 (3 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
poezja

Bardzo romantyczne wiersze, mówiące o uczuciach. Tytułowy wiersz ofiarowany miłości swojego życia. Autor zamieszcza go również w innym tomiku swojej poezji.
ISBN 978-83-65236-66-1

źródło opisu: własne

źródło okładki: wydawnictwo Ridero

Karolina | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016

Piękny tytułowy wiersz i piękna miłość autora. O miłości chyba piękniej nie można napisać. Oj gdzie Ci mężczyźni tacy jak autor? Pozostałe wiersze również są piękne, czasami jednak bardzo smutne.

Wojciech-Paweł Wiatr | 2016-04-13
Przeczytana: 01 marca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

A dal Ciebie motyle to tytułowy wiersz autora dedykowany miłości swojego życia. Większość jego wierszy w tym tomiku są właśnie dla niej. Polecam.

Diana | 2016-02-08

Te motyle są dla pewnej Ukrainki. Fajna dziewczyna tylko czy ona tak naprawdę kochała naszego poetę? Myślę, że była zbyt egocentryczna i samolubna, żeby kochać kogoś więcej niż samą siebie. Wiersz jednak piękny, wiem, że jest już przetłumaczony na język ukraiński i ma muzyczną oprawę. A pozostałe wiersze? Powiem jedno - piękne.

Ojciec | 2016-02-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam