System informatyczny zarządzania projekt koncepcji systemu

Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa "Dom Organizatora"
biznes, finanse

Edward Kram dr inż. (były pracownik naukowy Politechniki Szczecińskiej oraz ZETO Szczecin) przedstawia w niniejszej pracy własne doświadczenia zdobyte w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Pewnym uogólnieniem tych doświadczeń jest identyfikacja technicznej struktury funkcjonalnej systemu metodą macierzowo-funkcjonalną. Autor licznych publikacji z dziedziny projektowania i zastosowań informatyki, m.in. książek Wdrażanie systemów informatycznych w przedsiębiorstwie przemysł

kopekkopski | 2012-04-09
Jarek Żeliński | 2011-03-01