Najlepsze przepisy na Boże Narodzenie

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
puma86

Najlepsze przepisy na Boże Narodzenie to książka, z którą przyrządzanie świątecznych potraw stanie się prawdziwą przyjemnością. Znajdziecie tu przepisy zarówno na wigilijną wieczerzę, jak i na świąteczny obiad. Wśród naszych propozycji są takie tradycyjne specjały, ale także dania mniej znane, a odpowiednie na uroczysty posiłek. Ponieważ w święta na stole nie może zabraknąć wypieków,...

Ponieważ w święta na stole nie może zabraknąć wypieków, prezentujemy również receptury na ciasta i ciasteczka – makowce, serniki, pierniki i wiele innych pyszności.

źródło opisu: Wydawnictwo Olesiejuk

źródło okładki: google

puma86 | 2015-12-27
Przeczytana: 24 grudnia 2015

Książkę znalazłam pod choinką.Muszę powiedzieć że są w niej umieszczone bogato ilustrowanie zdjęcia i różne pyszności.Ja osobiście mogę polecić z niej nie tylko na czas świąteczne ale również jako przekąskę na imprezę:przepis ze strony 26- Kruche pierożki z pieczarkami.Sama je kosztowałam i muszę przyznać że są naprawdę przepyszne. Życzę wszystkim smacznego

Saudyjskie-Wielbłądy | 2015-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Na dzień przed Wigilią dostaliśmy niespodziewany prezent. Madzia_61 przesłała nam książkę "Najlepsze przepisy na Boże Narodzenie". Na chwilę obecną zdążyliśmy z niej przygotować jedynie makowiec zawijany. W czasie świąt mieliśmy natomiast trochę czasu, aby książkę przestudiować dość dokładnie i.... prawdę mówiąc wiele z prezentowanych tam przepisów wykorzystujemy przez cały rok.
No bo, kto mi zabroni zjeść np. w lutym tatar z łososia albo pieczone jabłka ?
Z drugiej jednak strony coraz częściej zapominamy o tradycyjnych polskich potrawach na rzecz modnego sushi czy... homara. Tak to nie jest pomyłka - kilka lat temu na kolację wigilijną podano nam właśnie homara.
Boże Narodzenie to świetna okazja, by przypomnieć sobie tradycyjne polskie smaki i z pewnością ta książka bardzo nam w tym pomoże.
Książka podzielona jest na trzy działy - "Potrawy wigilijne", "Świąteczny obiad" i "Słodkie wypieki", w których każdy znajdzie coś odpowiedniego i przypomni sobie zapach i smak świąt z...