Szybko, smacznie, domowo

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Naddia

Autorka od ponad 4 lat prowadzi "Skutecznie.Tv", jeden z najbardziej popularnych kanałów kulinarnych na polskim YouTube oraz "Gotuj.Skutecznie.Tv" – równie popularny blog z przepisami i poradami. W tym czasie udało jej się zgromadzić wierną publiczność kilkudziesięciu tysięcy fanów, którzy chcą wraz z nią gotować domowy krupnik, piec puszystą drożdżówkę, robić domowy majonez w dwie minuty czy mini pączki w kwadrans. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Sztukę szybkiego gotowania i prowadzenia domu opanowała do perfekcji. Bardzo ceni czas, który poświęca rodzinie, i potrafi go zaplanować. Teraz swoje sprawdzone kulinarne przepisy na proste, smaczne i szybkie w przygotowaniu dania odkrywa przed czytelnikami.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/product/147380-szybko-smacznie-domowo

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/product/147380-szybko-smacznie-domowo

Agnieszka | 2017-02-08

Każdy przepis z tej książki wychodzi wyśmienicie.Drożdżówka jest już stałym elementem w moim domu.Panią Magdę już dawno obserwowałam na YouTube i pichciłam razem z nią :-) Muszę upolować jej następne dwie książki do pełni szczęścia:-)

dobrerecenzje | 2016-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2016

Wydawnictwo Olesiejuk wydało książkę Pani Magdaleny Grzegorczyk – blogerki i autorki kanału kulinarnego Skutecznie TV „Szybko, smacznie, domowo”. Przyznam szczerze, że jestem wielką fanką Magdy, zawsze śledzę jej bloga i jestem na bieżąco z jej przepisami i poradami. Bardzo często również korzystam z tych porad, bo są smaczne, zdrowe, a co najważniejsze szybkie w przygotowaniu.
Książka podzielona jest na sześć rozdziałów: 1 – popularne z bloga, są to np. pizza, rogaliki itp. 2 – Przed pracą, czyli przede wszystkim śniadanie, 3 – W pracy, czyli proste sposoby na przekąski i sałatki, 4 – Po pracy, czyli oczywiście obiad (zupy, dania z patelni itp.) 5 – weekend, czyli gotowanie do woli, choć przecież nie cały weekend trzeba spędzać w kuchni, dlatego tutaj są porady jak szybko i skutecznie poradzić sobie z daniami pracochłonnymi np. enchiliada, wreszcie 6 - to spotkania towarzyskie w gronie rodziny, przyjaciół czy znajomych np. zapiekane omleciki. Wszystkie przepisy...