Szybko, smacznie, domowo

Okładka książki Szybko, smacznie, domowo
Magdalena Grzegorczyk Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Firma Księgarska Olesiejuk
2015-12-03
2015-12-03
szybko smacznie domowo gotuj skutecznie

Okładka książki Ryby są super Karol Okrasa, Dorota Wellman
Ocena 6,4
Ryby są super Karol Okrasa, Dorot...
Okładka książki Mała wielka uczta Michał Stępień, Paulina Stępień
Ocena 7,2
Mała wielka uczta Michał Stępień, Pau...

Wydawnictwo Olesiejuk wydało książkę Pani Magdaleny Grzegorczyk – blogerki i autorki kanału kulinarnego Skutecznie TV „Szybko, smacznie, domowo”. Przyznam szczerze, że jestem wielką fanką Magdy, zawsze śledzę jej bloga i jestem na bieżąco z jej przepisami i poradami. Bardzo często również korzystam z tych porad, bo są smaczne, zdrowe, a co najważniejsze szybkie w przygotowaniu.
Książka podzielona jest na sześć rozdziałów: 1 – popularne z bloga, są to np. pizza, rogaliki itp. 2 – Przed pracą, czyli przede wszystkim śniadanie, 3 – W pracy, czyli proste sposoby na przekąski i sałatki, 4 – Po pracy, czyli oczywiście obiad (zupy, dania z patelni itp.) 5 – weekend, czyli gotowanie do woli, choć przecież nie cały weekend trzeba spędzać w kuchni, dlatego tutaj są porady jak szybko i skutecznie poradzić sobie z daniami pracochłonnymi np. enchiliada, wreszcie 6 - to spotkania towarzyskie w gronie rodziny, przyjaciół czy znajomych np. zapiekane omleciki. Wszystkie przepisy MaGdy są pięknie sfotografowane, a przy niektórych przepisach są umieszczone kody, które można zeskanować i oglądać filmy kulinarne na kanale Skutecznie TV. Rewelacja prawda? Zapytacie zapewne państwo dla kogo ta książka?
Otóż dla tych osób, które mają mało czasu na gotowanie, albo wolą go poświęcić komuś bliskiemu, także dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z gotowaniem. Jednak przede wszystkim dla tych, którzy pracują zawodowo i są wiecznie zabiegani. Dla nich gotowanie musi być proste.
Książka w twardej oprawie zawiera 191 stron, piękne zdjęcia, papier kredowany, a do tego okładka w słodkim kolorze różu na którego tle komponuje się Pani Magda.
Gratulacje pani Magdo – przepięknie wydana książka i fajne przepisy, czekamy na kolejne książki. Polecam serdecznie.
Ocena:10/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

Każdy przepis z tej książki wychodzi wyśmienicie.Drożdżówka jest już stałym elementem w moim domu.Panią Magdę już dawno obserwowałam na YouTube i pichciłam razem z nią :-) Muszę upolować jej następne dwie książki do pełni szczęścia:-)

Dodaj cytat z książki Szybko, smacznie, domowo