Zbiór pism ulotnych

Okładka książki Zbiór pism ulotnych Janusz Pyda OP
Okładka książki Zbiór pism ulotnych
Janusz Pyda OP Wydawnictwo: Fundacja Dominikańskie Studium Filozofii i Teologii Cykl: Libellus (tom 3) Seria: Libellus religia
religia
Libellus (tom 3)
Libellus
Fundacja Dominikańskie Studium Filozofii i Teologii
2015-01-01
2015-01-01
wiara Kościół chrześcijaństwo kultura

Okładka książki Czas na rozwój Robert Friedrich, Amelia Golema, Dominik Golema, Michał Janocha, Jan Mela, Janusz Pyda OP, Mariusz Rosik, Grzegorz Ryś
Czas na rozwój Robert Friedrich, A...
Okładka książki Dominikanie o cnotach Cyprian Klahs OP, Krzysztof Popławski OP, Janusz Pyda OP
Dominikanie o ... Cyprian Klahs OP, K...
Okładka książki Jesteście na Ziemi, na to rady nie ma! Dialogi o teatrze Samuela Becketta Antoni Libera, Janusz Pyda OP
Jesteście na Z... Antoni Libera, Janu...

Zaczęłam, ale nie dałam rady skończyć. Miało być "na czasie", a wyszły jakieś opinie na głośne tematy. Nie miałam ochoty na felietony z czasopisma, zabrakło mi tu sacrum, nie widzę potrzeby powrotu na półkę "chcę przeczytac", chociaż może kiedyś wrócę.

Frapujący i przepełniony erudycyjnymi iskierkami zbiór myśli znanego dominikanina na tematy codzienne bardziej i mniej. Wiele z nich otwiera oczy na nowe perspektywy, spojrzenia i podsumowania.

Rezerwa wyrażona przez autora we wstępie jest co najmniej na wyrost. "Zbiór pism ulotnych" to kolekcja bardzo dobrych, ewentualnie świetnych tekstów. Więcej takiej publicystyki katolickiej!

• Chrześcijaństwo
  • Filozofia
  • 2015
  • Biały

Dodaj cytat z książki Zbiór pism ulotnych