Berlin. Plan miasta. 1:16 500 ExpressMap

LubimyCzytać

Berlinplan miasta 1:16 500format: 98 x 67 cm, po złożeniu 12 x 22 cm* plan interesujących dla turysty, centralnych dzielnic miasta* szczegółowa skala 1:16 500 (1 cm ? 165 m)* bogata treść turystyczna, m.in.: zabytki, muzea, hotele i inne istotne obiekty* linie i stacje metra oraz kolejki miejskiej* plany Spandau i Wannsee* turystyczne linie autobusowe z przystankami* schemat metra i kolejki miejskiej* skorowidz ulic

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!