Nowy Jork. Pascal GO!

Wydawnictwo: Pascal
LubimyCzytać

* Monumentalna Statua Wolności,* Śladami wilków z Wall Street,* Times Square: skrzyżowanie świata,* Zielona wyspa: Central Park.Nowy Jork zasługuje na miano „stolicy świata”, i to nie tylko ze względu na ulokowanie w nim siedziby ONZ. Ten olbrzymi organizm miejski wywiera znaczący wpływ na wszystkie najważniejsze sprawy naszej planety, począwszy od polityki, ekonomii i finansów, poprzez naukę, technologię, sztukę, aż po media, rozrywkę i modę. Statua Wolności stanowi symbol demokracji, a Broadway to cały wszechświat teatralny. Metropolitan Museum of Art urządza cieszące się rozgłosem wystawy, a przy Madison Avenue kupuje się kreacje wyznaczające nadchodzące trendy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!