Tu nie wypada kochać

Wydawnictwo: LTW

Sołtysik, autor jedynej wyczerpującej biografii słynnego pisarza, który najlepsze lata życia strawił na emigracji, a po poodwilżowym powrocie został przez środowisko życzliwie przemilczany, tym razem w powieści Tu nie wypada kochać ujmuje się za innymi pokrzywdzonymi przez reżymy totalitarne. Przewodnikiem po Polsce tuż po Marcu 1968 jest Piotr, dwunastolatek, który pośród dramatycznych okoliczności przeżywa pierwszą miłość.

Aleksandra Em | 2012-06-21
Na półkach