Powiar Średzki. Mapa turystyczna 1: 65000, Środa Śląska. Plan miasta 1: 12500 BIK

LubimyCzytać

Mapa turystyczna Powiatu Średzkiego uzupełniona spisem ulic; na planie m.in. stacje benzynowe i parkingi, obiekty sportowo-rekreacyjne, hotele, gastronomia.Dodatkowo podano spis teleadresowy najważniejszych placówek i instytucji niezbędnych każdemu turyście i mieszkańcowi.Plan miasta Środy Śląskiej w skali 1: 12500 z aktualnym spisem ulic.Ponadto opis atrakcji turystycznych ze zdjęciami każdej gminy Powiatu Średzkiego z osobna.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!