LubimyCzytać

Stan prawny na: 13 grudnia 2010 r.Książka stanowi kompleksowy zbiór zagadnień dotyczących spadku. Autorzy w przystępny sposób opisują, jak prawidłowo sporządzić testament, przeprowadzić postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku oraz dział spadku, a także przedstawiają zagadnienia zachowku i dziedziczenia gospodarstwa rolnego. Można tu również znaleźć informacje dotyczące: podatku od nabytego spadku, kosztów całego postępowania spadkowego, odpowiedzialności za długi spadkowe, obrotu spadkiem czy funkcji kuratora spadku. W publikacji zamieszczono kompletny zbiór wzorów pism procesowych oraz zbiór przepisów obejmujący całość aktów prawnych dotyczących dziedziczenia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras