Do cykorii podróżnika

Wydawnictwo: Tchu
poezja
LubimyCzytać

Józefa Drozdowska (ur. w 1954 w Jeziorakach koło Augustowa) poetka, autorka książek dla dzieci i bibliografii oraz małych form prozatorskich i dziennikarskich, bibliotekarka, regionalistka, animatorka życia literackiego. Debiutowała w 1978 roku w "Prometeju" i "Gazecie Współczesnej". Opublikowała tomiki wierszy: "Dolina mojej rzeki" (1988), "Miejsce zamieszkania" (1992), "Rozmowy z Izabelką" (1996), "Wyjaśniając sobie" (2010), a także: "Stowarzyszenia Literackie w Suwałkach" (2001) i "Jeżyk" (2003).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!