Opowieści z domu pod topolą

Okładka książki Opowieści z domu pod topolą
Józefa Drozdowska Wydawnictwo: JZI Jamiński Zespół Indeksacyjny Seria: Ocalić od zapomnienia publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Ocalić od zapomnienia
JZI Jamiński Zespół Indeksacyjny
2018-01-01
2018-01-01
wspomnienia Augustów

Okładka książki Dawne przedmieścia Augustowa Irena Batura, Józefa Drozdowska, Barbara Gałczyńska, Krystyna Gudel, Bożena Klimaszewska, Czesław Kowalewski, Celina Mieńkowska, Anna Moczek, Jan Saczko, Urszula Sieńkowska-Cioch, Leonarda Szubzda, Krystyna Walicka, Piotr Waldemar Wiśniewski
Ocena 0,0
Dawne przedmie... Irena Batura, Józef...
Okładka książki Tak zwyczajnie na śmierć Barbara Aleksiejczyk, Alicja Bolińska, Tadeusz Dejnecki, Józefa Drozdowska, Bogdan Nowicki, Małgorzata Pieńkowska, Katarzyna Wiktoria Polak, Wanda Łomnicka-Dulak
Ocena 0,0
Tak zwyczajnie... Barbara Aleksiejczy...

W prosty sposób opisane wspomnienia z lat młodości. Może nie ma większej wartości historycznej, lecz mimo to czytając książkę łza się zakręci w oku. Piękne opisy tradycji Podlaskiej wsi możemy sobie przybliżyć dosłownie w jeden wieczór.

Dodaj cytat z książki Opowieści z domu pod topolą