Homeopatyczna apteczka dla każdego. Jak działa homeopatia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Homeopatia jest dziś integralną i komplementarną częścią medycyny uznaną na całym świecie i zyskującą z roku na rok nowych zwolenników, zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów. Andrzej Rajmund Kozłowski - lekarz homeopata od wielu lat odnoszący spektakularne sukcesy w stosowanej terapii w tej książce przekazuje wiedzę medyczną w ujęciu czysto praktycznym, do wykorzystania w naszym codziennym życiu. To skarbnica informacji na temat homeopatii. Zwięzłość i prostota podanych treści ułatwiają korzystanie w praktyce z zaleceń w niej zawartych, a dodatkowo przybliżają ciekawą dziedzinę sztuki leczenia. Jeśli dręczą Cię uciążliwe dolegliwości i wypróbowałeś już wiele dostępnych środków, a wciąż nie czujesz ulgi, to dobrze trafiłeś. Homeopatia pobudza naturalne możliwości obronne organizmu, natomiast leki homeopatyczne łagodnie i trwale przywracają zdrowie. Dzięki temu poradnikowi sam świadomie wybierzesz preparat, który pomoże Tobie i bliskim. W książce Autor przedstawia nie tylko zasady leczenia homeopatycznego, ale także opisy najczęściej występujących chorób w zestawieniu z odpowiednio dobranymi lekami łącznie z ich stężeniem i dawkowaniem. Wielką zaletą tej publikacji jest fakt, iż podane preparaty są ogólnie dostępne w aptekach całego kraju i i dobrane tak, by można było je w bezpieczny sposób samodzielnie stosować. Skorzystaj z mądrości natury zawartej w leku homeopatycznym i ciesz się pełnią zdrowia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!