Wrocław

LubimyCzytać

Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najciekawszych miast w Polsce. Prastary piastowski gród słynie z dobrze zachowanych bezcennych zabytków, bogatej infrastruktury turystycznej i szerokiej oferty kulturalnej. O wyjątkowości stolicy Dolnego Śląska, nazwanego przez Normana Daviesa "mikrokosmosem Europy Środkowej", zdecydowała burzliwa historia, która stworzyła tu niezwykły tygiel kultur - polskiej, niemieckiej, czeskiej, żydowskiej. We Wrocławiu z roku na rok odbywa się coraz więcej ciekawych i prestiżowych imprez kulturalnych, np. Wratislavia Cantans czy Wrocław Non Stop. W mieście rozegrają się trzy mecze grupowe UEFA EURO 2012. W albumie zaprezentowany jest Stadion Miejski, którego trybuny mogą pomieścić 44 tyś. kibiców.Wrocław z serii Souvenir wydany jest w trzech językach - polskim, angielskim oraz niemieckim. Album jest cennym źródłem informacji o jednym z najpiękniejszych miast Polski, o jego historii oraz zabytkach. Jest to doskonała pamiątka, dzięki której na dłużej zachowasz wspaniały klimat tego miasta.The souvenir series is a valuable source of information about major Polish cities. Thanks to it, you will get to know their history and most famous monuments, and their wonderful ambience will stay with you much longer.Die Serie souvenir ist eine wertvolle Informationsquelle uber die bedeutendsten Stadte Polens. Sie hilft die Geschichte und Sehenswurdigkeiten der Stadte kennenzulernen und deren Atmosphare langer aufrechtzuerhalten.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!