Święty z Asyżu. Wielki naśladowca Chrystusa + DVD (komplet)

Wydawnictwo: Rafael
albumy
LubimyCzytać

Komplet dwóch tytułówŚwięty z Asyżu. Wielki naśladowca ChrystusaHistoria św. Franciszka. Ubóstwem i prostotą podbił świat (DVD)Święty z Asyżu. Wielki naśladowca Chrystusaopowieść o św. Franciszku zwanym Biedaczyną z Asyżu, jednej z najbardziej znanych postaci w chrześcijaństwie, podziwianej w całym świecie. To człowiek obdarzony wyjątkową wrażliwością i intuicją oraz bogatą wyobraźnią, jak również przenikliwym umysłem. Miał duszę poety, kochał życie i naturę i bez trudu odkrywał obecność Boga w całym stworzeniu. Ten syn bogatego kupca wyzbył się wszystkiego, by w swej skromności służyć najmniejszym, dając przykład naśladowania Chrystusa ubogiego i pokornego.Historia św. Franciszka. Ubóstwem i prostotą podbił światFilmowa wersja historii o św. Franciszku w reżyserii Michele Soavi.Czas trwania 180 minut.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!