Praktyczne rady do egzaminu państwowego. Kategoria B

Wydawnictwo: Liwona
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
motoryzacja
LubimyCzytać

Publikacja zawiera szereg praktycznych porad dotyczących podstaw techniki kierowania oraz zasad bezpiecznej jazdy samochodem. Wiedza ta jest niezbędna, aby bezpiecznie poruszać się pojazdem po drogach, a jej poznanie z pewnością ułatwi przygotowanie do praktycznej części egzaminu na prawo jazdy. Tematyka skierowana jest przede wszystkim do kandydatów na kierowców, ale książka doskonale sprawdzi się także dla posiadaczy prawa jazdy, którzy chcą podnieść swoją wiedzę na temat zasad bezpiecznej jazdy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Bartosz | 2018-05-11
Przeczytana: 04 kwietnia 2016

Rewelacyjna. Chociaż tu nawet dobra książka nie pomoże. Wszystko tkwi w umyśle. Możesz świetnie jeździć, ale stres rozłoży Cię na łopatki.
Wiadomo nie od dziś, że WORD-y w Polsce i egzaminatorzy najpierw muszą Cię nie źle oskubać, abyś zdobył upragniony dokument. - Jeśli im się podłożysz, to obleją. Najważniejsze, rozluźnić się, zrobić swoje, i wyjść z wynikiem pozytywnym.

Książka jest raczej uzupełnieniem wiedzy, po odbytym szkoleniu z wiedzy teoretyczne i praktycznej. Polecam.