Pomidory. Odmiany i uprawa

Wydawnictwo: RM
hobby
LubimyCzytać

Pomidory to prawdziwy dar natury. Niewiele jest produktów spożywczych, które tak wybornie smakują, służąc jednocześnie naszemu zdrowiu.Warzywa te odznaczają się różnorodnością kształtów i kolorów. Z jednych można zrobić wyśmienite sałatki, inne doskonale smakują na ciepło, a jeszcze inne nadają się na przetwory.Można je uprawiać nie tylko na działce lub w ogrodzie, ale także w doniczkach na balkonie.Z książki dowiesz się, jak samodzielnie uprawiać pomidory: kiedy jest odpowiedni termin wysiewu lub sadzenia, na jakim podłożu sadzić rośliny, jaką zapewnić im temperaturę i wilgotność. Nauczysz się z niej, jak pielęgnować pomidory – nawozić, palikować i przetrzebiać, a także jak zapobiegać chorobom pomidorów i zwalczać pasożyty.W książce opisano również odmiany pomidorów i zdrowotne właściwości tych warzyw. Przepisy na wspaniałe dania z pomidorami z pewnością zainteresują wszystkich smakoszy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!