Uprawa krzewów owocowych

Wydawnictwo: RM
flora i fauna

Zwięźle i przystępnie napisany przewodnik zawierający odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące uprawy owoców czerwonych: truskawek, malin, czerwonej i czarnej porzeczki, agrestu, jeżyny i borówki amerykańskiej. Znajdziesz tu informacje na temat odmiany, uprawy, zbioru, chorób i pasożytów itp., a nawet sprawdzone przepisy kulinarne na potrawy z owocami czerwonymi.Wszystkie techniki uprawy są zilustrowane krok po kroku rysunkami, a całość wzbogacają kolorowe fotografie rozmaitych odmian owoców.