ArchiCAD. Wprowadzenie do projektowania BIM + CD

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

ArchiCAD to najczęściej wykorzystywane narzędzie wspomagające projektowanie architektoniczne. Uwielbiają je architekci i architekci krajobrazu oraz projektanci wnętrz. Łatwa i intuicyjna obsługa, duże możliwości, szeroki wybór specjalizowanych narzędzi do opracowywania dokumentacji 2D i 3D oraz funkcje umożliwiające tworzenie atrakcyjnych wizualizacji sprawiły, że środowisko to, rozwijane przez węgierską firmę Graphisoft, zagościło w biurach projektowych na całym świecie, a także zjednało sobie rzesze fanów wśród studentów kierunków architektonicznych, budowlanych i artystycznych.Korzystanie z ArchiCAD-a nie nastręcza wielkich trudności, ale - podobnie jak w przypadku każdego programu komputerowego - nauka może odbywać się czasochłonną metodą prób i błędów lub postępować znacznie szybciej, gdy dysponuje się odpowiednim źródłem wiedzy, takim jak książka "ArchiCAD. Wprowadzenie do projektowania BIM ". Wprowadzi ona użytkownika w zagadnienia związane z projektowaniem architektonicznym, nauczy unikać częstych błędów i pozwoli nabrać doświadczenia umożliwiającego samodzielną pracę w programie. Publikacja stanowi doskonałe uzupełnienie systemu pomocy aplikacji, jak również praktyczny przewodnik po świecie nowoczesnej technologii modelowania informacji o budynku - BIM.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!