Kamienie, które leczą. Kamienie szlachetne i kryształy, które odmienią Twoje życie

Wydawnictwo: RM
poradniki
LubimyCzytać

Terapia kryształami ma długą tradycję w medycynie naturalnej, a niniejsza książka jest wyjątkowym kompendium wiedzy na temat leczniczej mocy kryształów. To zbiór opisów 250 kryształów ułożonych kolorystycznie, co ułatwia błyskawiczne odnalezienie właściwego kamienia i zapoznanie się z jego właściwościami leczniczymi. Dzięki swym specyficznym właściwościom kryształy pomagają łagodzić problemy emocjonalne, takie jak niepokój, huśtawka nastrojów czy nieśmiałość, oraz dolegliwości fizyczne, jak choćby migreny i alergie. Ponadto kryształy działają jak naturalne agregaty energetyczne i wspomagają procesy oczyszczania organizmu.Sięgnij po tę książkę i poczuj uzdrawiającą moc kryształów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

zmichal | 2017-06-02

Szukałem jakiś czas poradnika, który pomógłby mi zacząć zabawę z kryształami i kamieniami szlachetnymi. Książka spełniła moje oczekiwania - zawiera rys geologiczny (pochodzenie, budowa) danego kryształu oraz jego właściwości lecznicze zarówno w sferze fizycznej i duchowo-emocjonalnej.