Spaceruj z dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie

Wydawnictwo: Sierra Madre
LubimyCzytać

Chcesz wyjść z dzieckiem na ciekawy spacer w mieście ale nie wiesz dokąd się udać?"Spaceruj z dzieckiem" to 30 gotowych pomysłów na wspólny spacer w Warszawie.Przewodnik ma formę pięknie ilustrowanych kart. Każda karta to mapa oraz opis najciekawszych miejsc, wybranych specjalnie z myślą o małym podróżniku. Twoje dziecko je pokocha!Odkrywajcie wspólnie najciekawsze tajemnice Warszawy!Dla dzieci w wieku 3-8 lat.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!